середа, 9 листопада 2016 р.

День української писемності та мови

     
          Дорогі друзі! 9-го листопада ми з Вами відзначаємо велике свято - День української писемності та мови. Свято було встановлено указом президента України Леоніда Кучми №1241/97 в 1997 році. А святкуємо ми його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Саме з нього, вважають дослідники, і починається писемна українська мова.
         Мелодійна, ніжна, солов'їна - не вистачить слів, щоб описати нашу рідну українську мову. Сьогодні нею розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу.
        Сьогодні у стінах Великочернятинської школи було проведено літературно-музичну композицію "Прекрасне слово і душа у мові рідній возз'єднались".        Тож давайте оберігати, плекати та звеличувати українську мову. Адже як сказав великий український вчений, мовознавець Іван Огієнко, "мова - душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб".
        Друзі! Вітаю усіх вас зі святом! Любіть, поважайте та вдосконалюйте нашу мову, адже мова, як і Україна, - у нашому серці, і починається вона з кожного з нас.
        

Немає коментарів:

Дописати коментар