середа, 9 листопада 2016 р.

Радіодиктант написано:)

     
        35 учнів нашої школи та 5 вчителів писали радіодиктант. Так, у диктанті учні допускали помилки (деякі пунктограми ще не вчили, деякі - забули, хтось не встиг дописати речення до кінця), але над ними попрацюємо. Звичайно,  кожна робота буде перевірена й оцінена, а  от бали в журнал виставимо за бажанням дітей. Ми порадилися й вирішили, що роботи збережемо, а отримують їх учні аж в 11 класі на випускному вечорі :)
       Дякуємо організаторам і ведучим за відчуття свята, національного єднання й хороший настрій!!!Перевіряємо радіодиктант

Україна на зламі тисячоліть
     За легендою, апостол Андрій Первозваний на одному з пагорбів, де нині Андріївська церква, напророчив: “На горах цих возсіяє благодать Божа, буде город великий і воздвигне Бог багато церков”. Передбачення збулося: на високому дніпровському березі народився золотоверхий Київ.
    Минали роки – слава про Київську Русь гриміла на весь світ, адже на зламі першого тисячоліття тут бурхливо розвивалися торгівля, право, освіта, культура. Королівським дворам Європи було за честь поріднитися з володарями Києва. Промовистим є такий факт: Анна, високоосвічена дочка Ярослава Мудрого, ставши королевою Франції, підписувала державні акти своїм ім’ям, тоді як її чоловік, король Генрик Перший, ставив усього-на-всього хрестик.
      Наша історія славна ще й звитяжними боями: упродовж століть відчайдушні козаки захищали Україну й усю Європу від дикої орди. Прикро, що на зламі другого тисячоліття нам, українцям, ціною життя найкращих синів доводиться боронити від східних сусідів свій європейський вибір. Сьогодні ми по-особливому розуміємо Шевченкову настанову любити Україну “во врем’я люте” і знаємо, що вистоїмо, бо за нами правда й славна історія.

Немає коментарів:

Дописати коментар